Тури по Закарпаттю з Мукачево на мікроавтобусі Оpel “Vivaro” для груп 5-8 чоловік. Від 1 до 7 днів. Програми регулярні та під замовлення.

Екскурсії по Закарпаттю з Вусатим Василем

  • Україна, Закарпатська обл.,Мукачівський район
    Мукачево, вул. Пушкіна 14/6
    Телефони: (050)165 79 36, (098)615 98 30
    E-mail: vus.vasyl@gmail.com
    Знайдіть мене у Facebook: Вусатий Василь у Фейсбуці

Тури по Закарпаттю від 2 до 7 днів

Екскурсії проводяться по бажанню туристів — українською, російською мовами з доповненням закарпатських слів, з “фіглями”-жартами.

Якщо ви мрієте відпочити від звичної реальності, насолодитися природою, скупатись в термальних басейнах, окунутись в часи сивої давнини, відвідавши замки та фортеці, скуштувати різнонаціональні страви Закарпаття – вам сюди!

Загалом, в будь-якій незрозумілій ситуації – збирайте свої речі і їдьте на Закарпаття! А я запропоную вам тури по Закарпатті від двох до семи днів. До ваших послуг екскурсії на мікроавтобусі Оpel “Vivaro” для груп 5-8 чоловік. Під ключ: від зустрічі на вокзалі до від’їзду. Без посередників, тому ціни найнижчі, отже - найвигідніші!!! Екскурсії можуть мінятися по бажанню туристів. Дивіться програму тура на 3 дні, 5 днів.

Тури по Закарпаттю на 3 дні

Мукачево

День перший

  • - Зустріч на залізничному вокзалі біля вагону.
  • - Екскурсія по місту Мукачево. На берегах річки Латориця виросло красиве і охайне містечко, під назвою Мукачево. Воно розташувалося на рівнинні і тільки гора, на якій знаходиться фортеця, височіє над містом. З будь-якої точки Мукачева видно замок «Паланок». Його могутній вид наганяє трепет ще за кілька кілометрів до міста. Також туристи побувають в історичному центрі міста Мукачево, дізнаються про декілька знатних династій аристократів, котрі володіли цими землями.
  • - Поселення в один з готелів міста Мукачева.
  • - Обід.
  • - Купання в одному з басейнів оздоровчих комплексів з термально - мінеральною водою. На Закарпатті є унікальна місцевість, під землею котрої на глибині 800 – 1000 м. знаходиться термально - мінеральне море. В водах котрого ви будете мати можливість скупатись, не тільки заради задоволення, а ще й для оздоровлення, адже ці води мають лікувальні властивості такі як: лікування опорно-рухової , центральної та перефіричної нервової системи.
  • - Дегустація домашніх вин з куштуванням одного з закарпатських блюд. Не таємниця, що на Закарпатті, завдячуючи нашому клімату, зростає близько 100 сортів винограду, тому не дивно , що закарпатці є одними з найкращих виноробів і можуть конкурувати і з європейськими. А ще всім відома багато- національність нашого краю, адже граничимо ми з чотирма державами: Польщею, Румунією, Словаччиною та Угорщиною, це не могло не вплинути на звичаї, побут , кулінарні вподобання та різноманітність нашої кухні. Отож, у вас буде можливість скуштувати одне з наших блюд та ще й запити запашним вином і все це під «фіглі» (жарти) та розповіді Вусатого Василя в підвалі-музеї де робиться домашнє вино.
  • - Трансфер до готелю. Ночівля.

Підьомник до гори Гемба

День другий

  • - Виїзд на «Екскурсія на Боржавські полонини», гору Гемба. Підйом на двомісному крісельному підйомнику.
  • -Водоспад Шипот, Синевірське озеро. Дорога проходить серед гір, лісистих схилів по території Мукачівського, Свалявського, Воловецького та Міжгірського районів. Водоспад Шипіт — одне із природних чудес України — найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин. Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м.) мальовничою ущелиною стікає невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти, кришталево чиста вода розбивається об каміння, утворюючи загадковий шепіт. Неподалік від водоспада Шипота підйом на крісельній канатній дорозі на альпійські луги Боржавських полонин, на гору Гемба. Звідки відкривається дивовижний панорамний вид на гори Карпати. Висота гори (1495м.), час підйому 20 хвилин. При під’їзді до Синевірського озера ми замовляємо обід в гуцульській колибі, де можна скуштувати верховинські страви. Озеро Синевір, без перебільшення — легенда Карпат. Це найбільше і найзагадковіше озеро України, яке в народі називають — Морське Око. Озеро розташоване на висоті близько тисячі метрів над рівнем моря, його максимальна глибина 24 метри. Синевір знаходиться високо в горах і його води настільки глибокі, що озеро не прогрівається навіть влітку. Вода Синевіру чиста і прозора настільки, що в ній добре себе почуває форель — риба, яка може жити лише в чистій воді.

Санаторій Карпати

День третій

  • - Екскурсія по замках Мукачівського району, "Сент-Міклош" в селі Чинадієво, сан. "Карпати" - мисливський замок графа Шенборна. Старовинна фортеця ”Сент-Міклош” була свідком однієї з найдраматичніших історій кохання в Європі. Сьогодні у стінах замку проводять не тільки екскурсії, але й правлять шлюбні церемонії. Невеличке, тісно оточене гірськими схилами, селище Чинадієво розташоване на берегах ріки Латориці. “Сент-Міклош” можна перекласти як “Святий Миколай” - замок позичив свою назву від селища, в яке Чинадієво перетворилось тільки після 1944 року. Як будь-яка справжня середньовічна фортеця, “Сент-Міклош” має свої таємниці. Господарі замку можуть показати декілька подвійних стін, що утворюють таємні переходи. Оскільки ця масивна фортеця була споруджена, як феодальне укріплення, вона зведена над глибокими підвалами. Дах оперізують бійниці — необхідний елемент захисної системи. Сьогодні замком опікуються краєзнавці і художники, але кому він належав протягом попередніх століть, можна дізнатися на цікавій екскурсії. Після замку “Сент-Міклош” ми відвідаємо одну з перлин Закарпаття, а саме замок графа Шенборна. Цей унікальний за архітектурою мисливський відпочинковий замок було споруджено в 1890 року. Біля замку за наказом графа Шенборна розбито красивий парк-дендрарій, з великою кількістю красивих дерев, кущів та рослин, а також викопано ставок, який своєю формою відтворює карту Австро-Угорської імперії. На території парку бере початок джерело, вода якого має омолоджувальні властивості. В післявоєнний час в парку побудовано декілька нових корпусів та створено санаторій “Карпати” для лікування серцево-судинних захворювань, який діє донині.
  • - Трансфер до залізничного вокзалу.


Тури по Закарпаттю на 5 днів

Мукачево

День перший

Зустріч на залізничному вокзалі біля вагону. Трансфер до готелю. Якщо номери в готелі зайняті, тоді відразу їдемо на екскурсію по місту Мукачево, замок "Паланок". Перлиною Срібної землі, одним із найстаріших міст України є місто над Латорицею - Мукачево, Тут, як на рушнику долі, відтворюється його не проста історія. У цьому місті почуваєшся надзвичайно легко і затишно. Тут особливий, високого рівня комфорт і майже все виглядає, як в респектабельній Європі: вузенькі, часів середньовіччя, вимощені бруківкою вулиці центральної частини, стилізовані під старовину ліхтарі, передзвін курантів на відреставрованій міській Ратуші. Мукачево - не тільки місце нашого проживання, це наш рідний дім, наша гордість і наша любов. Справжньою окрасою Мукачева є замок, який видно з усіх боків міста. Стоїть він у південно-західній частині Мукачева, у передмісті Паланок на одинокому пагорбі посередині рівнини. Мукачівський замок — визначний військово-архітектурний пам’ятник середньовіччя - був збудований для охорони і контролю торгових та воєнних шляхів, що перехрещувалися тут . Ознайомитися з таким гарним містом Мукачево і замком “ Паланок” ви зможете на оглядовій екскурсії. Після обіду, або ввечері пропонується дегустація домашнього вина і однієї із закарпатських страв в приватному підвалі, де робляться домашні вина.

Підьомник до гори Гемба

День другий

9.00 Екскурсія на Боржавські полонини, гору Гемба. Підйом на двомісному крісельному підйомнику. Водоспад Шипот, Синевірське озеро. Дорога проходить серед гір, лісистих схилів по території Мукачівського, Свалявського, Воловецького та Міжгірського районів. Водоспад Шипіт — одне із природних чудес України — найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин. Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м.) мальовничою ущелиною стікає невеликий потічок Плошанки. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти, кришталево чиста вода розбивається об каміння, утворюючи загадковий шепіт. Неподалік від водоспада Шипота підйом на крісельній канатній дорозі на альпійські луги Боржавських полонин, на гору Гемба. Звідки відкривається дивовижний панорамний вид на гори Карпати. Висота гори (1495м.), час підйому 20 хвилин. При під’їзді до Синевірського озера ми замовляємо обід в гуцульській колибі, де можна скуштувати верховинські страви. яОзеро Синевір, без перебільшення — легенда Карпат. Це найбільше і найзагадковіше озеро України, Яке в народі називають — Морське Око. Озеро розташоване на висоті близько тисячі метрів над рівнем моря, його максимальна глибина 24 метри. Синевір знаходиться високо в горах і його води настільки глибокі, що озеро не прогрівається навіть влітку. Вода Синевіру чиста і прозора настільки, що в ній добре себе почуває форель — риба, яка може жити лише в чистій воді.

Купання у басейнах Берегово

День третій

9.30 Екскурсія в місто Берегово. Купання в одному із басейнів з термальною водою. Дорогою знайомимося з територією Мукачівського та Берегівського районів. Місто Берегово розкинулося на берегах невеликої річки Вірке, біля підніжжя невисоких гір, схили яких засадженні виноградниками. Це місто єдине в Україні, де більшість населення - угорці, поряд з якими проживають представники багатьох національностей. Місто називають “Українською Угорщиною” тут навідь таблички з назвами вулиць двомовні і є свій місцевий час. Природа наділила цю місцевість особливим теплим помірним кліматом, чудовою природою та рідкісними скарбами — термальними водами. Тому в останні роки Берегово, в основному, асоціюється з термальними басейнами та водами. У місті знаходиться два комплекси з термальними басейнами — УСБ “Закарпаття” та “Жайворонок”. Ще один великий комплекс знаходиться в селі Косонь, Береговського району і має назву Косино. Туристи самі вибирають, який басейн відвідати.

Оленяча ферма

День четвертий

9.00 Виїзд з Мукачева. Екскурсія в місто Хуст. Дивимося руїни Хустського замку, село Іза - край лозоплетіння, оленяча ферма. Дегустація сиру. Купання в соляних басейнах Велятина. Тривалість екскурсі 8-10 годин По дорозі ми їдемо по території Мукачівського, Іршавського, Виноградівського, Хустського районів. В місті Хуст піднімаємося на вершину замкової гори, де знаходяться залишки замку. З вершини гори відкривається прекрасна панорама міста Хуст. Після ознайомлення з історією замку переїжджаємо в село Іза — край лозоплетіння.. Як ми його називаємо, - "музей під відкритим небом". Там можна побачити і купити унікальні вироби з вербової лози. За селом Іза знаходиться унікальна ферма, де проживають плямисті олені. Ці чудові тварини вже настільки звикли до людей, що їдять з рук і радісно фотографуються з туристами. При бажанні можна відвідати одну із сироварень на території Хусьтського району. “Селиську сироварню” в селі Селище, або “Бараново” на окраїні села Іза. Туристи ознайомляться з виготовленням сиру, а також зможуть спробувати на смак різні сорти сиру. В період цвітіння нарцисів відвідуємо долину нарцисів, яка знаходиться в селі Кереші і займає площу 256 гектарів. При бажанні можна відвідати відпочинковий комплекс “Теплі води”. де знаходяться термальні води Велятина, які добуваються з свердловини глибиною 1000 метрів і мають температуру 36° градусів. Лікувальна вода позитивно впливає на опорно -руховий апарат, серцево-судинну, дихальну та нервову системи, а також ефективна при лікуванні гінекологічних захворюваннях.

Замок графа Шенборна

День п'ятий

Екскурсія по замках Мукачівського району, "Сент-Міклош" в селі Чинадієво, сан. "Карпати" - мисливський замок графа Шенборна. Старовинна фортеця ”Сент-Міклош” була свідком однієї з найдраматичніших історій кохання в Європі. Сьогодні у стінах замку проводять не тільки екскурсії, але й правлять шлюбні церемонії. Невеличке, тісно оточене гірськими схилами, селище Чинадієво розташоване на берегах ріки Латориці. “Сент-Міклош” можна перекласти як “Святий Миколай” - замок позичив свою назву від селища, яке в Чинадієво перетворилось тільки після 1944 року. Як будь-яка порядна середньовічна фортеця, “Сент-Міклош” має свої таємниці. Господарі замку можуть показати декілька подвійних стін, що утворюють таємні переходи. Оскільки ця масивна фортеця була споруджена, як феодальне укріплення, вона зведена над глибокими підвалами. Дах оперізують бійниці — необхідний елемент захисної системи. Отже сьогодні замком опікуються краєзнавці і художники, але кому він належав протягом попередніх століть, можна дізнатися на цікавій екскурсії. Після замку “Сент-Міклош” ми відвідаємо одну з перлин Закарпаття, а саме замок графа Шенборна. Цей унікальний за архітектурою мисливський відпочинковий замок було споруджено в 1890 року. Біля замку за наказом графа Шенборна розбито красивий парк-дендрарій, з великою кількістю красивих дерев, кущів та рослин, а в ньому викопано ставок, який своєю формою відтворює карту Австро-Угорської імперії. На території парку бере початок джерело, вода якого має омолоджувальні властивості. В післявоєнний час в парку побудовано декілька нових корпусів та створено санаторій “Карпати”для лікування серцево-судинних захворювань, який діє донині. Після екскурсії трансфер до вокзалу.